7 в 16 степені + 7 в 14 степені ділиться на 50 чи ні ?? Довести і надіслати мені негайно через 20

хв.

Ответы на вопрос

Отвечает Воеводин Павел.
7^16 + 7^14 = 7^14(7^2 + 1) = 7^14 * (49 +1) = 7^14 * 50 так ділиться на 50