Складіть рівняння дотичної до графіка функції f(x)=x^2-4x в точці x0=3


Ответы на вопрос

Отвечает Тарасенко Богдан.
F(3)=9-12=-3
f`(x)=2x-4
f`(3)=6-4=2
y=-3+2(x-3)=-3+2x-6=2x-9 уравнение касательной