Через яку точку проходить графік рівняння 5y-3x= -1?Будь ласка, з поясненням.


Ответы на вопрос

Отвечает Матасова Женя.

5y-3x= -1

5y=3x-1

y=3/5x -1/5

x=0   y=-1/5

x=5   y=3-1/5=2  4/5