Чому дорівнює добуток коренів рівняння х^2 - 8х+15=0? срочно плиз


Ответы на вопрос

Отвечает Круглова Машенька.
X² + 8x + 15 =0
D= 64 - 60 = 4
x₁ = -8+2/2 = -3
х₂ = -8 - 2/2 = -5



x₁*x₂ = -3*(-5) = 15

Ответ: 15.
Отвечает Стасюк Катя.
X₁*x₂=15 за теоремою Вієта