Не виконуючи побудови, знайдіть координати точок перетину графіка заданої функції з осями кординат.

y=x(в квадрате) - 9

Ответы на вопрос

Отвечает Бакшеев Владислав.
С осью абсцисс
x^2 - 9 = 0 
x^2 = 9
x = ± √9
x = ± 3

( - 3; 0 )  ;(3; 0) - точки пересечения 

c осью ординат
y (0) = 0^2 - 9 = - 9

( 0; - 9)  - точка пересечения