Розв'язувати треба за допомогою системи : Сума двох чисел дорівнює 63 , а їх різниця дорівнює 12 .

Знайдіть ці числа .

Ответы на вопрос

Отвечает Стуков Ростислав.
Х одно число
у другое
х+у=63
х-у=12
сложим
2х=75
х=75:2
х=37,5
у=63-х=63-37,5=25,5
(37,5; 25,5)