Знайти площу фігури яка обмежена кривою у=х^3,лініями х=-1;х=2 і віссю OX


Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Александра.
S= \int\limits {x^3} \, dx =x^4/4|2-(-1)=4-1/4=3 3/4