Знайдіть добуток коренів квадратного рівняння -2х в квадраті +5х-3=0


Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.
-2x^2+5x-3=0
a=-2; b=5; c=-3
D=b^2-4ac
D=5^2-4*(-2)*(-3)=25+24=49=7^2
x_1=\frac{-b-\sqrt{D}}{2a}
x_2=\frac{-b+\sqrt{D}}{2a}
x_1=\frac{-5-7}{2*(-2)}=3
x_2=\frac{-5+7}{2*(-2)}=-0.5

x_1x_2=3*(-0.5)=-1.5
відповідь: -1.5