Угору чи вниз напрямлені вітки параболи, яка є графіком функції: y=2x²-5x+4


Ответы на вопрос

Отвечает Спесивцев Артём.
W = (\frac{-b}{2a} ,\frac{- \bigtriangleup }{4a}
\bigtriangleup = (-5)^2 - (2*4*4) = 25 - 32 = -7
\frac{-b}{2a} = \frac{-(-5)}{2*2} = \frac{5}{4} = 1 \frac{1}{4} \\ \\ \frac{- \bigtriangleup }{4a} = \frac{-(-7)}{4*2} = \frac{7}{8} \\ \\ W=(1 \frac{1}{4} ,\frac{7}{8})
вгору