Допоможіть будь ласка це мені дуже цінно!( x²-5х+2)( x²-5х-1)=28


Ответы на вопрос

Отвечает Хитрова Леночка.
(x^2-5x+2)(x^2-5x-1)=28
x^2-5x-1=t
(t+3)t=28
t^2+3t-28=0
(t+7)(t-4)=0
t+7=0;t_1=-7
t-4=0;t_2=4
x^2-5x-1=-7
x^2-5x+6=0
(x-2)(x-3)=0
x-3=0;x_1=3
x-2=0;x_2=2
x^2-5x-1=4
x^2-5x-5=0
D=25+20=45
x_{3.4}=\frac{5^+_-\sqrt{45}}{2}=\frac{5^+_-3\sqrt{5}}{2}