Уся сім’я випила по однаковій чашці кави з молоком, причому Катруся випила четверть налитого у

чашки молока та шосту частину налитої кави. Скільки людей у сім’ї?

Ответы на вопрос

Отвечает Жунсалиева Жулдызай.
Четверть - 1/4
найменше спільне кратне чисел 4 і 6 це 12
4=2*2
6=2*3
 НСК(4,6)=2*2*3=12

значить в сімї 12 людей
віпдповідь: 12 людей