При якому значенні m пара чисел (-4; 2) є розв"язанням рівняння 2x+5y-m


Ответы на вопрос

Отвечает Киселев Дмитрий.
2*(-4)+5*2-m=0
-8+10-m=0
2-m=0
m=2