Середнє арифметичне 3 чисел = 30,9 перше число в 3 рази більше , а друге в2 рази менше за третє .

Знайди ці числа

Ответы на вопрос

Отвечает Хоцанян Давид.

х- друге число

2х - третє

6х - перше

 

(6х+х+2х)/3=30,9

9х/3=30,9

3х=30,9

х=30,9/3

х=10,3 - друге

2*10,3=20,6 - третє

6*10,3=61,8 - перше

Отвечает Васикова Динара.

\frac{3x+0,5x+x}{3}=30.9

 

4,5х/3=30,9

4,5х=92,7

х=20,6 — третє число

 

20,6/2=10,3 — друге число

20,6*3=61,8 — перше число

Відповідь: перше число 61,8; друге число 10,3; третє число 20,6