При яких значеннях a рівняння (a+3)x=a^2-9 має тільки один відємний корінь


Ответы на вопрос

Отвечает Конев Евгений.
(a+3)x=a^2-3^2 \\ (a+3)x=(a+3)(a-3)  \\ x=a-3 \\  \\ a-3\ \textless \ 0 \\ a\ \textless \ 3 \\ a\in (-\infty;3)