Областю визначення періодичної функції y=f(x) з періодом Т = 3 є множина дійсних чисел. Чому

дорівнює значення виразу 2f(5)+ 3f(-1) , якщо f(2) =4

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

f(x+T)=f(x)=f(x-T)

 

2f(5)+3f(-1)=2f(2+3)+3f(2-3)=2f(2)+3f(2)=5f(2)=5*4=20