Занйти номер числа арифметичної прогресії який дорівнює 81 якщо а1=-7 d=2


Ответы на вопрос

Отвечает Алданбекова Дамира.
a_n=81;a_1=-7;d=2
a_n=a_1+(n-1)*d
-7+2*(n-1)=81
2*(n-1)=81+7
2*(n-1)=88
n-1=88:2
n-1=44
n=44+1=45
отвте: 45