помогите очень надо на завтра. Как решить такую задачуЗадайте формулою лінійну функцію, графік якої

паралельний прямий у= -2х-18 та перетинаються з графіком функції у= х+7 у точці, яка лежить на осі ординат.

Ответы на вопрос

Отвечает Анохина Анастасия.

-2Х-18=Х+7

-2Х-Х=18+7

-3Х=25

Х=25:(-3)

Х=-8ЦЕЛЫХ1/3

У=8ЦЕЛЫХ1/3+7=15 ЦЕЛЫХ1/3