Скільки кілограмів 20-відсоткового і скільки кілограмів 50-відсоткового сплавів міді треба взяти,

щоб отримати 30кг 30-відсоткового сплаву?

Ответы на вопрос

Отвечает Обоимов Александр.

x-кг 20% сплава;

y-кг 50% сплава;

\begin{cases} 0,2x+0,5y=0,3\cdot30 \\ 0,8x+0,5y=0,7\cdot30\end{cases} => \begin{cases} 2x+5y=90 \\ 8x+5y=210\end{cases} => \begin{cases} x=20 \\ y=10\end{cases}

ответ: 20 кг 20% и 10 кг 50%.