Швидкість теплохода за течією річки 31 2/3 км/год. Скільки часу потрібно теплоходові, щоб пройти 50

км проти течії, якщо швидкість течії річки 3 1/3 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Нечипоренко Богдан.
1)31 2/3 - 3 1/3 = 28 1/3 (км/год) шв теплохода проти течії
2)50 : 28 1/3 = 50/1 ÷ 85/3 = 150/3 · 3/85, скорочуємо 3 і 3 і отримуємо 150/85 або 1 65/85, скорочуємо на 5 = 1 13/17 (год)