Знайдіть похідну функції: у=х(в сьомому степені)+9х(квадрат)-(дробь) 3\х


Ответы на вопрос

Отвечает Юхимець Роман.

 \\y=x^7+9x^2-\frac{3}{x}\\ y'=7x^6+18x+\frac{3}{x^2}