Знайдіть різницю арифметичної прогресії перший член якої дорівнює 10 а сума перших 14=1015


Ответы на вопрос

Отвечает Иваненко Владислав.
А₁ = 10, S₁₄ = 1015,  d - ?
S₁₄ = (2a₁ + 13d)*14/2= (2a₁ +13d)*7= 14a₁ + 91d.
14a₁ + 91d = 1015 | :7
2а₁ + 13d = 145
20 +13d = 145
13d = 125
d=125/13