Два муляри можуть викласти стіну за 12 год, за який час може викласти цю стіну перший муляр , якщо

другий може це зробити за 20 год ?

Ответы на вопрос

Отвечает Шаронина Лиза.
Нехай перший муляр сам може викласти стіну за х годин, виконуючи за 1 год 1/х частину роботи. Тоді другий муляр виконає 1/20 частину роботи. працюючи разои, вони за 1 год виконають 1/12 частину роботи. Рівняння:1/х+1/20=1/12;
240+12х-20х / 240х=0
240-8х / 240х=0
240-8х=0; 240х≠0
8х=240; х≠0
х=30
Відповідь: 30год