Знайдіть тангенс кута нахилу дотичної до графіка функції у=х-х³ в точці =0


Ответы на вопрос

Отвечает Пятаков Филипп.
Tgx=y`(x0)
y`=1-3x^2
y`(0)=1-3*0=1
tgx=1,x=π/4