Моторний човен пройшов за течією річки 28км і одразу повернувся назад, витративши на весь шлях

7год. Знайдіть швидкість човна в стоячій воді, якщо швидкість течіх становить 3км\год. ДОПОМОЖІІІІІІІТЬ! БУДЬ ЛАСКА

Ответы на вопрос

Отвечает Макар Ксения.
х-скорость в стоячей воде
28/(х+3)+28/(х-3)=7
7х²-63-28(х-3+х+3)=0
7х²-56х-63=0
х²-8х-9=0
х1+х2=8 и х1*х2=-9
х1=-1 не удов усл
х2=9км/ч скорость в стоячей воде