Знайдіть найменший натуральний розвязок неріності: 3х² - 22х + 32 менше(просто не змогла поставити

значок) 0 Велике дякую за допомогу)

Ответы на вопрос

Отвечает Людвикевич Арина.
3x^2-22x+32<0
a=3>0 - гілки параболи напрямлені верх
D=(-22)^2-4*3*32=100=10^2>0
x_1=\frac{22-10}{2*3}=2
x_2=\frac{22+10}{2*3}=\frac{16}{3}=5\frac{1}{3}
х є (2;\frac{16}{3})
найменше натуральне з проміжку 3
відповідь: 3