Купили m яблунь з метою посадити на кожну ділянку однакову кількість дерев. але ділянок виявилося

на 2 більше , тому на кожну з них посадили на 3 яблуні менше ніж передбачалося скільки було ділянок фактично .

Ответы на вопрос

Отвечает Агеев Саша.

m=u*d m=(u+2)*(d-3) =ud-3u+2d-6
-3u+2d-6=0 решайте как параметрич ур-е