Знайдіть таке число m,щоб: півсума чисел m і 14 становила 120% йх різниці.


Ответы на вопрос

Отвечает Сальник Данил.

(m + 14) / 2 = 1,2 * (m - 14)

0,5 * m + 7 = 1,2 * m - 16,8

0,7 * m = 23,8

m = 34