із цукрових буряків виходить 15% цукру.Скільки було потрібно переробити, щоб вийшло 3т цукру?


Ответы на вопрос

Отвечает Тышкевич Влада.
20 тонн                     
Отвечает Давыдова Камилла.
100% - х т цукрових буряків
15% -  3т цукру
Складаємо пропорцію
100/15=x/3
звідки х=100*3:15=20 т
відповідь: 20 т