Чому дорівнює значення виразу 3a^2-12a-2,якщо a^2-4a+2=6


Ответы на вопрос

Отвечает Максимова Яна.
a^2-4a+2=6
a² - 4a = 4

3a^2-12a-2 = 3 * (a
² - 4a) - 2 
3 * 4 - 2 = 10