Скількома способами з 8 квітів можна скласти букети по 3 квітки


Ответы на вопрос

Отвечает Бессмертный Август.
Формула розміщення: A k/n = n!/(n-k)!
n (кількість квітів) = 8
k (кількість квітів у букеті) = 3
A 3/8 = 8!/(8-3)!=5!*6*7*8/5!=6*7*8=336
Відповідь: можно скласти 336 варіантів букетів.