При будь-якому n суму n перших членів деякої арифметичної прогресії можна обчислити за формулою Sn

= 4n2 - 3n. Знайдіть чотири перших члени цієї прогресії.

Ответы на вопрос

Отвечает Лескова Дарья.
Знайдемо суму першого члена, що дорівнює першому членові: S₁=4*1²-3*1=1; суму двох членів: S₂=4*2²-3*2=10. Другий член дорівнює 10-1=9, тому різниця арифметичної прогресії дорівнює 9-1=8. Знайдемо третій член: 9+8=17, четвертий: 17+8=25. 

Відповідь: 1, 9, 17, 25.