Вибачте, мабуть смішне запитання. По яким формулам (за 5-9 клас) вчити алгебру, для її розуміння.

Бажано в повній послідовності. Дякую

Ответы на вопрос

Отвечает Дауренов Арнур.
Формули скороченого множення:
(a-b)(a+b)=a'-b'
(a+b)'=a'+2ab+b'
(a-b)'=a'-2ab+b'
' - це квадрат,просто на клавіатурі знайти не можу