Яким числом потрібно замінити знак ( ? ) у рівності 2*18*14=6*?*7 щоб зробити її правильною


Ответы на вопрос

Отвечает Репников Андрей.
2 * 18 * 14 = 2 * 3 * 6 * 7 * 2

2 * 18 * 14 = 6 * 12 * 7