Знайти x, якщо 100; x; 300- три послідоаних члени арифметичної прогресії


Ответы на вопрос

Отвечает Кобанова Полина.
Разность прогрессии d=(a3-a1)/2=(300-100)/2=100, тогда х=a2=а1+d=100+100=200.

Ответ: х=200.