Дізнайся, чи буде пара чисел (5;−6) розв'язком рівняння 5x+2y−12=0? Відповідь: пара чисел (5;−6)

не є розв’язком рівняння є розв’язком рівняння 5x+2y−12=0 СРОЧНООООООООО

Ответы на вопрос

Отвечает Арсентьева Маргарита.

Ответ:

нет

Объяснение:

5×5+2×(-6)-12=25-12-12=1

1 не равна 0