Відомо, що k>5,t>8 Оцінити значення виразу 2k+3t. Відповідь: 2k+3t>?


Ответы на вопрос

Отвечает Наркунас Сергей.

1) \\\\k>5\\\\k\cdot 2>5\cdot 2\\\\2k>10\\\\\\2)\\\\t>8\\\\t\cdot 3>8\cdot 3\\\\3t>24\\\\\\3)\\\\2k+3t>10+24\\\\2k+3t>34