Обчисліть, застосовуючи формулу різниці квадратів: а) 672 – 572 б) 532 – 432 в) 1122 – 882 г) 0,972

– 0,032 ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Ангелина.

Ответ:

а) 672^2 – 572^2 = (672-572)(672+572)=100*1244=124400

б) 532^2 – 432^2 = (532-432)(532+432)=100*964=96400

в) 1122^2 – 882^2 = (1122-882)(1122+882)=240*2004=84800

г) 0,972^2– 0,032^2 = (0,972-0,032)(0,972+0,032)=0,94*1,004=0,94376

Объяснение: