Для функції у=6/х знайдіть значення у, яке відповідає значенню х=12​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Амина.

Відповідь:

y=0,5

Пояснення:

у=6/х

х=12

Підставляємо х у рівняння у=6/х:

у=6/12

y=0,5