Різниця коренів рiвняння х²+20x+q=0 дорівнює 2. Знайди q. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Боктаева Катя.

Ответ:

X^2 - 14X + q = 0

По теореме Виета

X1 + X2 = 14

X1 * X2 = q

По условию Х1 - Х2 = 4

Х2 = Х1 - 4

Х1 + ( Х1 - 4 ) = 14

2Х1 = 18

Х1 = 18 : 2

Х1 = 9

Х2 = 9 - 4

Х2 = 5

q = X1 * X2

q = 9 * 5

q = 45