Розв'яжи рiвняння: x⁴ - 17x² + 16=0 (якщо розв'язків немає, поставте знак "-", якщо розв'язків

багато, запиши відповідь у порядку зростання" ПЖ КТО НЕ СПИТ ПОМОГИТЕ​

Ответы на вопрос

Отвечает Аманбекова Аружан.

Відповідь:-4,-1,1,4

Пояснення:

x⁴ - 17x² + 16=0

Вводимо змінну

t=x^2

t^2 - 17t + 16=0

D=(-17)^2-4*1*16=289-64=225

t1=17+15/2=16

t2=17-15/2=1

x^2=16     x^2=1

x1=4         x1=1

x2=-4       x2=-1