Будь ласка!! З натуральних чисел від 1 до 30 навмання вибирають одне. Яка ймовірність того, що це

число не є дільником числа 28?

Ответы на вопрос

Отвечает Дорошкевич Елена.

Ответ:

 \frac{13}{15}  ; ≈87

Объяснение:

дільник 28: 2, 4 , 6, 14-всього 4

p=m/n

p=(30-4)/30=26/30=13/15≈87