СРОчно ПРоШУ!! Даю много баллов!!!! За 3 банки фарби та за 2 банки лаку заплатили 157 грн. , а за

2 банки фарби та 4 банки лаку заплатили 198 грн. Скільки гривень окремо коштує банка фарби і банка лаку ?

Ответы на вопрос

Отвечает Катипунга Дима.

Ответ:Фарба коштує 29 грн,а лак- 35 грн.

Объяснение:

Нехай вартість фарби- х, а лака- у

3х+2у=157

2х+4у=198

Помножимо перше рівняння почленно на 2

6х+4у=314

2х+4у=198

І віднімимо друге рівняння з першого:

2х=116

х=29

підставимо знайдене значення х=29 в другому рівнянні

2*29+4у=198

4у=198-58=140

у=35

Ответ: банка фарби коштує 29 гр., а банка лака 35 гр.