X³= -8Будь ласка як розв'язати?? дам бали ​


Ответы на вопрос

Отвечает Кайрат Курмет.

x³ = -8

x = ³√-8

x = -2

Можна кращу відповідь?

Отвечает Муслимов Эмрах.

Ответ:

х=2

Объяснения:

2×2=4×2=8