(3x-8)²=(4x-5)³=(5x+6)²=​


Ответы на вопрос

Отвечает Кирилов Артур.

Розкласти квадрат бінома (3x-8)² можна за формулою:

(a - b)² = a² - 2ab + b²

У даному випадку a = 3x і b = 8, тому маємо:

(3x - 8)² = (3x)² - 2(3x)(8) + 8²

= 9x² - 48x + 64

Отже, (3x-8)² = 9x² - 48x + 64.

Розкладання куба бінома (4x-5)³ можна виконати за формулою:

(a - b)³ = a³ - 3a²b + 3ab² - b³

У цьому випадку a = 4x і b = 5, тому маємо:

(4x - 5)³ = (4x)³ - 3(4x)²(5) + 3(4x)(5²) - 5³

= 64x³ - 240x² + 300x - 125

Отже, (4x-5)³ = 64x³ - 240x² + 300x - 125.

Піднесення до квадрата бінома (5x+6)² можна виконати за формулою:

(a + b)² = a² + 2ab + b²

У цьому випадку a = 5x і b = 6, тому маємо:

(5x + 6)² = (5x)² + 2(5x)(6) + 6²

= 25x² + 60x + 36

Отже, (5x + 6)² = 25x² + 60x + 36.

Отвечает Захаров Никита.

Ответ:

Объяснение:

1) (3x-8)²= 9х²- 48х+64

2) (4x-5)³= 64x³-240x²+300x-125

3) (5x+6)²=​ 25х²+ 60х+36

Формули: (а + b)² = а² + 2аb + b²

(а - b)² = а² - 2аb + b²

(a - b)³ = a³ - 3a²b + 3ab² - b³