Имеет ли корни уравнения? 1) 5х+2=5х+9 2)7у=у 3) х-20=20-х 4) х+4=4+х


Ответы на вопрос

Отвечает Кириллова Кристина.

Відповідь:

Рівняння 5x+2=5x+9 не має коренів, оскільки змінна x компенсується з обох сторін, і отримане рівняння 2=9 є суперечністю.

Рівняння 7u=u має корені. Розділивши обидві частини на u, ми отримаємо 7=1, що є протиріччям. Отже, рівняння не має розв’язків.

Рівняння x-20=20-x має єдиний корінь. Спрощуючи, ми отримуємо 2x=40, отже x=20. Отже, рівняння має один корінь, x=20.

Рівняння x+4=4+x має нескінченну кількість коренів, оскільки змінна x може приймати будь-яке значення, і рівняння все одно буде вірним. Тому ми говоримо, що рівняння має нескінченну кількість розв’язків або коренів.

Пояснення: