При яких значеннях х : квадрат двочлена х + 1 на 225 більше за квадрат х- 4? даю 27 балов


Ответы на вопрос

Отвечает Шулембаев Улугбек.

Ответ:20.8

Объяснение:Маємо рівняння:

(x + 1)^2 = (x - 4)^2 + 225

Розкриваємо дужки та спрощуємо:

x^2 + 2x + 1 = x^2 - 8x + 16 + 225

Зводимо подібні доданки та переносимо все до лівої частини:

10x - 208 = 0

Розв'язуємо рівняння відносно x:

10x = 208

x = 20.8

Тож, при значенні x = 20.8, квадрат двочлена (x + 1)^2 буде на 225 більше за квадрат (x - 4)^2.