Пожалуйста помогите у нас контрольная!Решите уравнение:2x+3-x=5. 14-y=19-11y.


Ответы на вопрос

Отвечает Милютин Саша.
2x+3-x=5
x+3=5
x=5-3
x=2
Отвечает Воробьёва Полина.

Розв'язуємо рівняння 2x + 3 - x = 5:

Зведемо подібні доданки: 2x - x + 3 = 5

Об'єднаємо x: x + 3 = 5

Віднімаємо 3 з обох боків: x = 2

Отже, розв'язок рівняння - x = 2.

Розв'язуємо рівняння 14 - y = 19 - 11y:

Додамо 11y до обох боків: 14 + 10y = 19

Віднімаємо 14 з обох боків: 10y = 5

Ділимо на 10: y = 0.5

Отже, розв'язок рівняння - y = 0.5.