Допоможіть будь ласка! розв'язати тригонометричні рівняння sinx-2cosx=0 sinx+cosx=0

sin²x+5sinx=0

Ответы на вопрос

Отвечает Ломакина Софья.

Ответ:

1-2ctgx=0

tgx=1/2

x=arcctg1/2-+пn

Sinx+cosx=0 |÷cosx

Sinx/cosx+cosx/cosx=0

tgx+1=0

tgx=-1

X=- pi/4+(pi)n

Sin 2x+5sinx=0

2*sinx*cosx + 5sinx=0

sin x( 2cosx+5) = 0

sinx=0

x = pk

2cosx+5=0

2cosx=-5

cos x = -2,5

x=pk