Побудуйте графік функції у=-3х+2.Користуючись графіком знайдіть а)значення функції при х=2

б)значення аргументу,при якому у=5​ Кто знает ответ отдаю последние балы

Ответы на вопрос

Отвечает Коновалов Дмитрий.

1)

y = 3x - 2

y(2) = 3*2 - 2 = 6 - 2 = 4

2)

y = 3x - 2

3x - 2 = - 5

3x = - 3

x = - 1