СРОЧНО 1) Звільнитися від ірраціональності в знаменнику дробу 22/√132) Спростити

вираз(√2-√18)*√23) Скоротити дроби b+√11/b²-11​

Ответы на вопрос

Отвечает Царев Леон.

Ответ:

1. (22/√13) * (√13/√13) = 22√13 / 13

2. (√2-√18)*√2 = (√2)^2 - (√18)*√2

(√2)^2 - (√18)*√2 = 2 - √36 = 2 - 6

Спрощений вираз дорівнює -4

3. b² - 11 = (b + √11)(b - √11)

(b + √11) / (b² - 11) = (b + √11) / [(b + √11)(b - √11)]

1 / (b - √11)